Kočičí-azyl
icone-phone icone-email icone-position icone-fb
kocky-adopce

Dlouhodobá podpora

Dlouhodobá podpora našeho kočičího útulku je klíčová pro udržení naší práce a poskytnutí neustálé péče a ochrany našim kočičím svěřencům. Vaše dlouhodobé angažování a finanční příspěvky nám umožňují pokračovat ve zlepšování podmínek v útulku, rozšiřovat naše služby a poskytovat vysoce kvalitní péči všem kočkám.

Co nám Vaše podpora umožní

Dlouhodobá podpora útulku nám dává stabilitu a jistotu, že budeme moci pokračovat v naší misi zachraňování a ochraně koček dlouhodobě. Vaše pravidelné příspěvky nám umožňují plánovat a investovat do budoucnosti útulku.

kočka útulek

Staňte se dlouhodobým podporovatelem našeho kočičího útulku a dejte nám sílu a jistotu, že můžeme pokračovat v naší práci. Vaše dlouhodobé angažování je investicí do šťastného a bezpečného života koček, které potřebují pomoc. Společně můžeme vytvářet dlouhodobé změny a dávat kočkám naději na lepší budoucnost.

Díky vaší podpoře můžeme také vést osvětové kampaně a vzdělávat veřejnost o správné péči o kočky a významu adopce.

Každá pomoc se počítá

Pokud se pro tento druh podpory rozhodnete, může využít takzvaného trvalého příkazu, který za vás pošle Vámi zvolenou částku každý měsíc. Vůbec nemusí jít o velkou sumu. Každá pomoc se počítá. Třeba je ve Vašich možnostech posílat například 100 kč a je to úplně v pořádku. Budeme moc vděční za jakoukoliv pomoc.

Možná by se vám ale mohla zalíbit možnost pomáhat dlouhodobě jedné konkrétní kočce. I taková možnost tu totiž je.

© 2023 - Azyl Jiřina Skoumalová z.s.