Kočičí-azyl
icone-phone icone-email icone-position icone-fb
kocky-adopce

Jak azyl podpořit?

daruj-domov

Daruj domov

Protože to je to nejvíc - darovat nový láskyplný domov, myslím že s tím by souhlasilo 100% našich kočiček.

Koukněte se kdo u nás přebývá a netrpělivě čeká na nového páníčka. Stačí si vybrat.

Kočičí útulek je bezpečným přístavem pro opuštěné a potřebné kočičí tlapky. Každý den přijímáme zvířátka, která se ocitnou ve slepé uličce a potřebují pomoc. Jsme tady pro ně, abychom jim poskytli lásku, péči a druhou šanci na šťastný život. A abychom to mohli dělat, potřebujeme i vaši podporu.

Pomoc azylu je neocenitelná. Finanční dary nám umožňují zajistit zdravotní péči, kvalitní stravu a teplé pelíšky pro naše kočičky. Vaše příspěvky nám také pomáhají pokrýt náklady spojené se zajištěním provozu útulku, očkování či kastrace. S vaší podporou můžeme také poskytnout vhodné adopční podmínky a hledat nové láskyplné domovy pro naše svěřence.

kočka útulek

Každý příspěvek je důležitý a může udělat rozdíl ve světě našich kočičích přátel. Vaše darování nám umožňuje pokračovat v naší misi a zajistit, že žádná kočička nebude opuštěna nebo zanechána na pospas osudu. Každý malý krok směrem k podpoře našeho útulku je krokem směrem k lepšímu životu pro tyto zranitelné bytosti.

Budeme nesmírně vděční za jakoukoli formu Vaší pomoci. Vaše darování, ať už finanční či v podobě materiálních, poskytne našim kočičkám naději a novou šanci na šťastný život. Společně můžeme udělat rozdíl a ukázat, že každá kočka zaslouží lásku a péči. Vaše štědré srdce může být klíčem k přeměně jejich osudu. Ať už darujete jednorázovou částku nebo se rozhodnete stát naším pravidelným přispěvatelem, vaše podpora bude mít dlouhodobý dopad na životy našich kočiček.

Nebuďte jen pozorovatelem. Buďte aktivním hrdinou, který se zasazuje o blaho těchto nádherných tvorečků. Vaše darování je výrazem soucitu a péče, kterou máte ke kočkám a k ochraně jejich práv na šťastný život. Každý příspěvek pomůže.

kafe

1 káva..................................krmení na 1-2 dny pro 1 kočku

večeře

1 večeře v restauraci.......krmení na 1-2 týdny pro 1 kočku

Pomocí QR kódu můžete přispět během minutky bez nutnosti hotovosti nebo karty. Jde o jednu z nejbezpečnějčích plateb.

Jak na to?

sipky

Jednorázová pomoc

kočka s miskou
qr-code
kocka-utulek

Dlouhodobá podpora

Dlouhodobá podpora je klíčová pro udržení kontinuity péče o naše kočičí svěřence. Pokud jste ochotni přispívat pravidelně, můžete se rozhodnout pro trvalý platební příkaz.

Trvalý platební příkaz je investicí do budoucnosti našeho azylu.

Materiální pomoc

Koupili jste Vaší kočce granule (konzervy, kapsičky..) které jí nechutnají, nebo máte doma spousty starých dek které nevyužitete a je Vám líto je vyhodit?

U nás v azylu by uplatnění našly.

kocka-utulek
virtualni-adopce

Virtuální adopce

Možná nemůžete mít svojí kočku, máte třeba alergii nebo jiný důvod, ale kočky prostě milujete a i když nemůže, chtěli byste nějakou..

Máme pro Vás skvělou zprávu! Můžete! Adoptujte si ji virtuálně.

© 2023 - Azyl Jiřina Skoumalová z.s.